Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

FRIZO Sp. z o.o. Sponsorem Generalnym Kongresu MEATing 2023

Z radością informujemy, że FRIZO Sp. z o.o., polska firma technologiczna rewolucjonizująca branżę chłodniczą, została Sponsorem Generalnym Kongresu MEATing 2023.

Innowacyjne rozwiązania Frizo pozwalają klientom stać się liderami w swoich branżach, optymalizując koszty i budując przewagę konkurencyjną w obliczu zmiennych rynków energii.

Frizo specjalizuje się w kompleksowych instalacjach chłodniczych dedykowanych dla obiektów przemysłu spożywczego, centrów logistycznych oraz innych jednostek przemysłowych. Ich wiedza obejmuje również wentylację, izolację termiczną, systemy grzewcze, klimatyzację, budowę centrów danych i suszenie przemysłowe.

Jako jedyni w Polsce produkują, instalują i transportują amoniakalne urządzenia chłodnicze montowane w kontenerach przenośnych.

Bogate doświadczenie Frizo w realizacji tego typu projektów pozwala na sprawne doradztwo techniczne w zakresie optymalizacji operacyjnej, inwestycyjnej, oszczędnościowej i modernizacyjnej. Ich zespół ekspertów zapewnia realizację najbardziej efektywnej oferty z uwzględnieniem wszystkich parametrów. Dodatkowo mają niezawodny system wsparcia serwisowego 24/7 dostępny dla swoich partnerów.

Frizo realizuje już projekty inwestycyjne w sąsiednich krajach, otrzymując satysfakcjonujące opinie od zagranicznych kontrahentów. Proponowane przez nich rozwiązania mają duży potencjał rozwojowy i są innowacjami na skalę światową. Mają one zdolność redefinicji rynku branży chłodniczej.

Odwiedź ich stronę internetową www.frizo.pl, aby dowiedzieć się więcej o firmie i ich innowacyjnych rozwiązaniach.

źródło: Organizatorzy Kongresu technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej MEATing 2023, który odbędzie się w dnia 30-31 maja br. w Centrum Kongresowym MAZURKAS, w Ożarowie Maz.

Udostępnij