Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Wykorzystujmy potencjał polskiej żywności!

Polskie produkty spożywcze znane są i cenione za sprawą swojej wysokiej jakości, doskonałego smaku i niezwykłej różnorodności. Produkowane z naturalnych składników i według tradycyjnych metod wytwarzania żywności, niezmiennie zachwycają smakoszy nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Naszą powinnością powinno być więc jak najlepsze wykorzystywanie ich ogromnego potencjału, docenianie wyjątkowych walorów rodzimych propozycji, a przede wszystkim propagowanie dobrej, polskiej żywności. Doskonałym narzędziem pozwalającym na wyróżnienie Państwa produktu jest godło Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, podkreślające zarówno wysoką jego jakość, jak i polskie pochodzenie. Już niebawem odbędzie się kolejna – 47. atestacja produktów w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Członkowie Loży Ekspertów spotkają się w dniu 26 lipca w Hotelu Centrum w Sosnowcu. Warto zapamiętać tę datę i już dziś zaplanować udział w certyfikacji!

Dlaczego godło “Doceń polskie”?
Program „Doceń polskie” funkcjonuje na rynku już od ponad dziesięciu lat. Znak jakości “Doceń polskie” jest więc powszechnie znany i rozpoznawany przez konsumentów. Cieszy się także ich zaufaniem, będąc najlepszą gwarancją wysokiej jakości i doskonałego smaku oznaczonych nim produktów. Umieszczenie godła na opakowaniach stanowi tym samym doskonały sposób wspierania konsumentów w podejmowaniu decyzji podczas dokonywania codziennych zakupów.

W jaki sposób można zdobyć godło „Doceń polskie”?
Aby uzyskać to prestiżowe wyróżnienie, należy wziąć udział w audycie Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego “Doceń polskie”. Ocenę produktów zgłoszonych do certyfikacji przeprowadza Loża Ekspertów, złożona z profesjonalistów związanych z żywnością i technologią żywienia. Ich ogromna wiedza i doświadczenie zapewniają rzetelną kontrolę żywności zgłoszonej przez producentów. Do wzięcia udziału w 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” zapraszamy polskich producentów żywności. Jest on adresowany zarówno do niewielkich, lokalnych, rodzinnych firm, jak i popularnych, ogólnopolskich marek. Do certyfikacji można zgłosić produkty spożywcze różnego rodzaju, takie jak nabiał, wędliny, pieczywo, napoje, alkohole, słodycze, dania gotowe, półprodukty, przekąski, mrożonki, wyroby marki własnej i wiele innych.

Regulamin programu można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej  https://geminigroup.pl/zgloszenie_dp.

Więcej informacji na temat laureatów poprzednich edycji znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.blog.docenpolskie.pl/

Udostępnij