Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

wePACK 7000 + weLABEL: Ten team pakuje wszystko

Ochrona produktu i wydłużenie okresu przydatności do spożycia, bycie jak najbardziej przyjaznym w kontekście zużycia zasobów i nadającym się do recyklingu, dobry wygląd na półce w supermarkecie – opakowania do żywności muszą spełniać wiele zadań. Dzięki termoformującej maszynie pakującej Weber wePACK 7000 i etykieciarce poprzecznej weLABEL można z łatwością spełnić te wymagania i pakować produkty w sposób wydajny i bezpieczny. Dzięki unikalnej integracji obu komponentów, łączą się one w jedną całość i tworzą idealny zespół do pakowania:

wePACK 7000 – bezpieczna, niezawodna, higieniczna

wePACK 7000 to coś więcej niż tylko maszyna pakująca – to inteligentne rozwiązanie, które doskonale pakuje pokrojone porcje, produkty w kawałkach i świeże produkty pod każdym względem. Solidna rama ze stali nierdzewnej wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki produkcyjne, a dzięki przemyślanej konstrukcji gwarantuje absolutnie poziomy przesuw folii, nawet przy silnych uderzeniach. Weber stawia również na serwonapędy zarówno narzędzia podnoszącego, jak i sztanc do cięcia poprzecznego. Technologia ta łączy maksymalną efektywność energetyczną z maksymalną wydajnością, a także gwarantuje absolutną niezawodność procesu. Oczywiście maszyna pakująca może być używana do przetwarzania wszystkich materiałów opakowaniowych do termoformowania i zgrzewania, które są obecnie nadal dostępne lub będą wymagane w przyszłości.

Odkryj idealną termoformującą maszynę pakującą dla swojej produkcji już teraz

https://www.weberweb.com/de/portfolio/verpackung/wepack-7000/

weLABEL – Perfekcyjne etykietowanie zapewniające doskonały wygląd

Atrakcyjne etykietowanie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu produktów na półkach sklepowych. Etykieciarka poprzeczna weLABEL wyznacza nowe standardy w zakresie precyzji i estetyki. Istnieje możliwość wyboru modelu weLABEL 5000 jako etykieciarki folii górnej lub modelu weLABEL 5500 jako etykieciarki folii dolnej. Prosta obsługa i możliwość dostosowania do różnych rozmiarów etykiet sprawiają, że jest to wszechstronne rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

Etykieciarkę weLABEL można bezproblemowo zintegrować z istniejącymi liniami produkcyjnymi wePACK 7000: Optymalnie skoordynowane ruchy obu maszyn oszczędzają czas, a tym samym umożliwiają szybsze sekwencje cykli.

https://www.weberweb.com/pl/portfolio/znakowanie-opakowan/

Weber wePACK 7000 i etykieciarka poprzeczna weLABEL stanowią wyjątkowe połączenie wydajności, trwałości i precyzji. Twoje produkty są nie tylko optymalnie chronione i mają dłuższy okres przydatności do spożycia, ale są również prezentowane w estetyczny sposób na półce w supermarkecie.

Odkryj przyszłość opakowań do żywności z firmą Weber. W celu uzyskania dalszych informacji i osobistej porady prosimy o kontakt.


Weber Poland Sp. z o.o.

ul. Puławska 464

02-884 Warszawa

Tel. 22 262 00 92

pl@weberweb.com
www.weberweb.com

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na targach:

Anuga FoodTec 2024
stoisko A-060, hala 8.1
19.03.2024 -22.03.2024 r.
Koelnmesse GmbH
Messeplatz 1
50679 Kolonia, Niemcy 

Udostępnij