Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

KORIMAT – AUTOKLAWY KOMPAKTOWE

Korimat – solidny partner
Nie tylko dostarczamy nasze autoklawy, ale towarzyszymy przy pierwszym uruchomieniu, szkolimy operatorów, udzielamy cennych wskazówek, przypominamy o ustawowych terminach przeglądów i profesjonalnie przeprowadzamy niezbędne prace konserwacyjne i naprawcze. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo słuchamy naszych klientów, analizujemy ich potrzeby produkcyjne, dzielimy i wymieniamy się doświadczeniami. Wszystkie te ustalenia i wiedzę na temat szerokiego zakresu różnych obszarów zastosowań uwzględniamy przy opracowywaniu nowych systemów sterowania procesami, które są dostępne dla każdego klienta.

Korimat możliwość produkcji małych, partii produktu
W porównaniu ze stacjonarnym autoklawem przemysłowym warto uwzględnić jedną decydującą różnicę: KORIMAT to w pełni funkcjonalny autoklaw użytkowy, który dzięki swojej konstrukcji jest urządzeniem kompaktowym, przenośnym w którym mogą być wykonywane nawet bardzo małe partie produktów.

Korimat to 60 lat doświadczenia w produkcji autoklawów
Autoklawy Korimat to uniwersalne urządzenia, w których można sterylizować, pasteryzować lub gotować produkty w różnych opakowaniach np. w puszkach, słoikach czy opakowaniach miękkich Autoklaw Korimat teraz z nowo opracowaną kontrolą procesu gotowania znalazła zastosowanie m.in. u producentów zdrowej żywności, producentów karm dla zwierząt, w laboratoriach, w kuchniach przemysłowych i cateringowych.

www.autoklawy-korimat.pl

biuro@autoklawy-korimat.pl

Udostępnij