Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Taśmy transportujące Forbo Siegling odpowiedzią na obecne oczekiwania branży mięsnej

Forbo Movement Systems jest światowym liderem pod względem technologii, jakości i usług związanych z pasami oraz taśmami. Przedsiębiorstwa z przemysłu mięsnego polegają na nas jako kompetentnych partnerach w dziedzinie opracowywania przełomowych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb i wymagań.

Siegling Fullsan to nowa linia jednorodnych, termoplastycznych i poliuretanowych taśm transportujących od firmy Forbo Movement Systems. Produkty te wzmacniane są kordami aramidowymi, co zapewnia im odporność na wydłużanie. Są bardzo łatwe w czyszczeniu (można w tym celu stosować automatyczne systemy myjące), odporne na silne środki chemiczne oraz posiadają potwierdzone właściwości higieniczne, dzięki czemu idealnie nadają się do wykorzystywania w branży mięsnej. Ich codzienną pracę wspomagać mogą liczne, specjalnie dedykowane akcesoria, takie jak koła napędowe czy profile. W branży mięsnej bardzo dobrze sprawdzą się również wykonane z tworzywa sztucznego taśmy modułowe Siegling Prolink. Dzięki swoim właściwościom, wśród których wyróżnić należy możliwość pracy przy nożu oraz pracy udarowej, prostotę montażu oraz możliwość wymiany pojedynczych elementów, pasy Prolink posiadają szerokie spektrum zastosowań podczas uboju i rozbioru. Ich rozmiar, przepustowość modułów oraz materiał, z którego są wykonane (polipropylen, polietylen lub poliacetal) – wszystko to ustalane jest na podstawie indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu Prolink świetnie sprawdzi się zarówno w dużych, przemysłowych zakładach, jak i mniejszych przedsiębiorstwach.

Więcej szczegółów na temat Siegling Fullsan i Siegling Prolink znaleźć można na stronie internetowej Forbo Movement Systems, zawierającej karty charakterystyki produktów, a także narzędzia pozwalające na dokładne obliczenie parametrów taśm.

Taśmy transportujące i pasy płaskie Forbo Movement Systems

Forbo Siegling Poland Sp. z o.o.
ul. Przestrzenna 98
93-424 Łódź (Łódź-Górna)

Phone: +48 601 562 612
www.forbo.com/movement/pl-pl/
siegling.pl@forbo.com

Udostępnij