Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Jak zachować zimną krew podczas aukcji online

Ekscytujący świat aukcji internetowych jest dziś bliżej naszych drzwi niż kiedykolwiek wcześniej. W sieci można kupić wszystko, a aukcje internetowe wydają się być idealnym rozwiązaniem. Przynajmniej wtedy, gdy prowadzi je profesjonalna firma. Tak jest w przypadku Industrial Auctions – internetowej firmy aukcyjnej z siedzibą w Eindhoven w Holandii. Specjalizując się w aukcjach używanych maszyn dla przemysłu spożywczego i napojów, wielokrotnie udowodniła zarówno kupującym, jak i sprzedającym wartość swojej platformy.

Do najgłębszych pragnień
Dobrze przemyślana platforma aukcyjna z osobistym pulpitem nawigacyjnym, zapewnia idealną przestrzeń dla swoich kupujących. Gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo danych, ale także umożliwia śledzenie preferowanych partii, zadawanie pytań na miejscu i, na przykład składanie ofert, kiedy tylko jesteś na to gotowy. Wygrałeś maszynę, której szukałeś? W ciągu tygodnia możesz odebrać swoją partię i mieć pewność. Zespół logistyczny Industrial Auctions jest na miejscu, aby pomóc Ci w załadunku. Transport może być także zorganizowany z wyprzedzeniem. Jesteś tak podekscytowany, że licytowałeś na kilku aukcjach? Wgląd w faktury proforma można uzyskać w dowolnym momencie. Wszystko wydaje się jasne, ale jak zachować zimną krew podczas aukcji online? I jakie są właściwie pomocne wskazówki? Pomożemy ci.

Wszystko zaczyna się od Ciebie
Bądź konkretny w tym, czego szukasz i bądź świadomy alternatyw, z których możesz skorzystać. Wstępne rozeznanie to połowa sukcesu. Poza tym, Industrial Auctions organizuje dni oglądania dla wszystkich swoich aukcji, dając ci możliwość samodzielnego sprawdzenia maszyn. Zrób to z wyprzedzeniem, aby upewnić się, co chcesz licytować, a tym samym kupić. Warto też z góry określić maksymalną kwotę do wydania. Można to porównać do pójścia do kasyna. Nie ma nic złego we wcześniejszym ustaleniu pewnych granic. Stanie się potencjalnym nowym właścicielem, a tym samym wygranie maszyny, nie gwarantuje jej obecności w Twojej lokalizacji. Czy chcesz zlecić transport na zewnątrz, czy może chcesz wziąć to na siebie? Bądź świadomy tych kosztów i nie rób z nich nieprzyjemnej niespodzianki. Mówiąc o nieprzyjemnościach – nie przegap aukcji, na której znalazłeś maszynę, która idealnie pasowałaby do Twojej firmy. Zapisz się do newslettera Industrial Auctions lub śledź aukcje i otrzymuj tak zwane powiadomienie o zamknięciu aukcji w wyznaczonym terminie. Nie jesteś fanem e-maili? Śledź kanały społecznościowe i bądź na bieżąco.

Tworzenie najlepszych doświadczeń dla użytkowników
Następnie, aby być do Twojej dyspozycji, firma Industrial Auctions zintegrowała na swojej platformie kilka ciekawych opcji. Na pasku wyszukiwania można wyszukać maszynę według numeru partii lub marki i kategorii, przeglądając jednocześnie wszystkie oferty aukcyjne. Jednocześnie – za pomocą powiadomień na ekranie, jesteś na bieżąco informowany o swoich ofertach. Należy wspomnieć, że warto śledzić na bieżąco swoją skrzynkę odbiorczą, aby być w pełni świadomym, czy nadal jesteś oferentem z najwyższą ceną. Mimo tego, możesz również działać aktywnie, przechodząc do osobistej strony „śledzonych partii” i licytując w dogodnym dla siebie czasie, jednocześnie obserwując inne maszyny, którymi Cię interesują i również je licytować. „Składanie ofert” oznacza, że to Ty decydujesz, jaki rodzaj oferty chcesz złożyć.

Aukcje przemysłowe umożliwiają złożenie oferty statycznej – w której określasz stałą kwotę swojej oferty – lub złożenie oferty proxy. W przypadku oferty proxy użytkownik określa swoją maksymalną ofertę. System będzie śledził dalsze postępy w składaniu ofert i w razie potrzeby przebije oferty innych osób, składając nową ofertę (nowe oferty) w Twoim imieniu, do maksymalnej kwoty, którą początkowo określiłeś. Ty decydujesz, jak chcesz grać. Aby uczynić tę sytuację mniej stresującą i zapewnić wszystkim uczciwe szanse, obowiązuje zasada 5 minut. Oznacza to, że jeśli złożysz ofertę w ciągu ostatnich 5 minut przed zamknięciem partii, czas zamknięcia zostanie przedłużony o 5 minut.
Więc oto jest. Najlepsze porady i wskazówki, które pomogą Ci rozpocząć aukcję online. Zainteresowała Cię oferta Industrial Auctions? Możesz odwiedzić ich stronę internetową:
www.Industrial-Aucitons.com lub zadzwonić, aby uzyskać więcej informacji.

www.industrial-auctions.com

Udostępnij