Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Oficjalna premiera MeatMaster™ Flex na SGGW w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na oficjalną premierę najnowszego rozwiązania FOSS dla branży mięsnej, mobilnego analizatora rentgenowskiego, MeatMaster™ Flex. Prezentacja urządzenia odbędzie się w dniach 13 i 14 lutego na Wydziale Technologii Żywności SGGW w Warszawie, w Zakładzie Technologii Mięsa, przy ul. Nowoursynowskiej 159 c, bud. 32.

MeatMaster™ Flex – innowacyjny analizator X-Ray do pomiaru tłuszczu w mięsie rozdrobionym i wykrywania ciał obcych. Analizator można zastosować do kontroli mięsa świeżego i mrożonego, rozdrabnianego na wilku w czasie rzeczywistym. Określa zawartość tłuszczu, masę mięsa oraz wykrywa ciała obce (metal i kości). Analizator skanuje 100% mięsa. Funkcja przechylania umożliwia pochylenie przenośnika do 10 stopni. Konstrukcja urządzenia wyposażona jest w kółka, co zapewnia wyjątkową elastyczność i ułatwia dopasowanie MeatMaster™ Flex do każdego zakładu produkcyjnego przy minimalnej przestrzeni i wymaganiach instalacyjnych. Rozwiązanie to jest odpowiedzią na potrzebę efektywnego zarządzania zużyciem tłuszczu i chudego mięsa przy produkcji np: mięsa mielonego i kiełbas przy jednoczesnym sprawdzaniu obecności ciał obcych.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Sali rektorskiej Wydziału Technologii Żywności. Mgr inż. Rafał Pełszyk, Industry Sales Manager w segmencie Mięsnym i Rybnym opowie o korzyściach wynikających z wyposażenia zakładu w technologię rentgenowską MeatMaster™ Flex.  O godzinie 11.00 rozpoczną się warsztaty na hali półtechniki, podczas których będą mieli Państwo możliwość zobaczyć MeatMaster™ Flex w trakcie analizy surowca mięsnego rozdrobnionego na wilku. Dodatkowo prezentować będziemy rozbudowany o nowe funkcje analizator FoodScan™ 2​. O godzinie 13.00 zapraszamy na obiad w sali rektorskiej Wydziału Technologii Żywności.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, proponujemy Państwu spotkanie w dwóch alternatywnych terminach: 13 lub 14 lutego. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie udziału w wybranym terminie. Prosimy o wypełnienie załączonego formularza rejestracyjnego i wysłanie skanu na adres jbara@foss.pl.

Z poważaniem,

Rafał Pełszyk

FOSS Polska

Udostępnij