Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Nowa prezes zarządu GBA POLSKA

Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 grudnia 2022 r. Katarzyna Drzyzguła-Wierzchucka objęła funkcję Prezesa Zarządu GBA POLSKA, zastępując na tym stanowisku Bogdana Szyca. Dołączyła do Spółki w roku 2017, początkowo jako Dyrektor Finansowy/CFO, a od roku 2018 jako Wiceprezes Zarządu. Była osobą odpowiedzialną za proces inwestycyjny BNP Paribas Bank Polska w JARS oraz cały proces sprzedaży JARS do GBA Group. W pierwszych miesiącach po dołączeniu do GBA Group wspierała proces integracji JARS z GBA Group, pełniąc również funkcję Chief Compliance Officer. Stopniowo poszerzała zakres swojej odpowiedzialności w Spółce od obszaru finansowego, poprzez zarządzanie operacyjne i handlowe segmentami żywności, środowiska, kosmetyków i agro aż do zajęcia pozycji lidera odpowiedzialnego za zarządzanie GBA POLSKA na szczeblu strategicznym.

W przeszłości pracowała dla firm doradczych, zarówno rodzinnych, jak i międzynarodowych, wspierając ich klientów w tworzeniu struktur i procesów księgowych, controllingowych, konsolidacyjnych oraz przeprowadzając badania sprawozdań finansowych Spółek zgodnie polskimi i międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej, a także prowadząc procesy due dilligence.
Posiada szerokie wykształcenie finansowe i biznesowe, jest biegłym rewidentem i absolwentem programu Canadian Executive MBA na Uniwersytecie Quebec w Montrealu. Dzięki połączeniu wysokich kompetencji i doświadczenia biznesowego ze znajomością organizacji, w znaczący sposób przyczynia się do budowania pozycji GBA POLSKA jako lidera na polskim rynku badań laboratoryjnych oraz świadomego jej rozwoju w przyszłości.

O GBA POLSKA
Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA Group, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.
Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości badań.

Udostępnij