Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Strefa PREMIUM

Uzyskaj dostęp do unikatowych treści. 
Usługa jest całkowicie BEZPŁATNA.
Wymagana jest jedynie rejestracja konta w naszym Portalu.

Najważniejsze wydarzenie branży opakowań w Polsce, Warsaw Pack, już wkrótce!

Dynamiczny rozwój, najaktualniejsze zagadnienia, kompetentni eksperci i networking klasy światowej – to wszystko można będzie znaleźć podczas ósmej edycji Warsaw Pack, czyli międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla polskiej gospodarki, ale branża opakowań wydaje się być na to odporna. Mimo wywołanego wojną kryzysu i inflacji nasze firmy utrzymują się w europejskiej czołówce liderów tego sektora przemysłu. Tempo wzrostu produkcji wynosi obecnie około ośmiu, dziewięciu procent. W 2022 roku wartość polskiego rynku opakowań wyniosła natomiast około 60 miliardów złotych.

Tak dynamicznie rozwijająca się branża potrzebuje więc miejsca do dyskusji, rozwoju i zacieśniania relacji biznesowych. Jest nim Warsaw Pack, którego ósma edycja odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Pack stawia na rozwój branży
Warsaw Pack nie jest standardowym wydarzeniem targowym. To event ściśle odpowiadający potrzebom sektora dzięki postawieniu na wyselekcjonowaną grupę ekspertów, którzy o branży wiedzą wszystko. Tworzą oni tak zwaną Radę Programową, która składa się z liderów branży. Wiedzą oni gdzie postawić akcent zarówno w networkingu, jak i edukacji tak, by każdy odwiedzający Warsaw Pack wyszedł z wydarzenia z aktualną wiedzą i nowymi kontaktami biznesowymi.

Aby ułatwić nawigację odwiedzającym podczas Warsaw Pack, event podzielono na sektory. W Strefie Automatyki i Robotyki znajdą oni roboty mobilne, systemy nawigacji laserowej, wizyjne, kontroli, identyfikacji przemysłowej czy napędy. W Strefie E-commerce uczestnicy będą mieli szansę zaznajomić się z maszynami, materiałami, opakowaniami, etykietami, taśmami i wypełniaczami. Strefa Logistyki i Magazynowania zaoferuje im z kolei szerokie spectrum wózków widłowych, platformowych, podnośnikowych, a także paletyzatory, manipulatory, wciągarki, suwnice czy układarki. W Strefie Opakowań znajdą się natomiast opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne, opakowania spożywcze oraz opakowania przemysłowe.

Ponadto, uczestnicy będą mogli skorzystać ze Strefy Techniki Pakowania, która zgromadzi szeroką ofertę maszyn dedykowanych branży, czy też ze Strefy Etykiet, Etykietowania i Druku, w której zawarte będą urządzenia i systemy etykietowania oraz znakowania.

Warto odkreślić, że jednym z najważniejszych aspektów Warsaw Pack jest możliwość poszerzenia kompetencji dzięki warstwie edukacyjnej wydarzenia. Wśród konferencji Warsaw Pack 2023 znalazły się “Opakowania w obiegu zamkniętym”, która odbędzie się 18 kwietnia oraz “Innowacje w opakowalnictwie” datowana na 19 kwietnia.

Dlaczego warto postawić na Warsaw Pack?
Targi Warsaw Pack 2022 odwiedziło 15 tysięcy gości z kraju i zagranicy. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział między innymi właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów, reprezentujący różne branże (wśród nich są spożywcza, kosmetyczna, chemiczna, farmaceutyczna, przemysłowa czy reklamowa). To tysiące    potencjalnych klientów i partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. Warsaw Pack jest więc wydarzeniem obowiązkowym dla osób, które chcą rozwinąć się w branży!

Zostań wystawcą: warsawpack.pl/zostan-wystawca

Zarejestruj się: warsawpack.pl/rejestracja

Udostępnij